Jennifer Lawrence’lı Red Sparrow’dan fragman!

  • 0 paylaşım
  • 23 OKUNMA

Uzun süredir Darren Aronofsky yönetmenliğindeki Mother! filmi ile gündemden düşmeyen Jennifer Lawrence, aksiyon dolu yeni film haberiyle hayranlarını sevindirdi.

Başrollerini Javier Bardem ve Ed Harris‘le paylaştığı, 29 Eylül’de Türkiye’de vizyonda olacak korku filmi Mother!’la Jennifer Lawrence gündemden hiç düşmeyecek gibi. Güzel oyuncunun daha yeni filmi vizyona girmeden yeni bir yapımda yer alacağı duyruldu. The Hunger Games üçlemesindeki ve X-Men’deki çok beğendiğimiz güçlü karakter tiplemesini yeni filminde bir ajan olarak izleyeceğiz.

Yönetmen koltuğunda Francis Lawrence‘ın oturduğu korku filmi Red Sparrow‘da Jennifer Lawrence, Dominika Egorova isimli oldukça soğuk kanlı ve iş bitirici ajan rolünde. Justin Haythe’nin de senaryosunda imzası olan film, Jason Matthews‘in aynı addaki romanından uyarlama. Joel Edgerton da Nathaniel Nash rolüyle başrolde Lawrence’a eşlik ediyor.

Jennifer Lawrence’la aynı soyadını taşıyan Francis Lawrence’ın ünlü oyuncuyla herhangi bir akrabalıkları bulunmamakta. Yönetmen Lawrence, Britney Spears, Enrique Iglesias gibi ünlü isimlerin kliplerinin yönetmenliği yapması dışında, The Hunger Games: Catching Fire, I am Legend gibi filmlerin ardındaki isim olarak da tanınıyor.

Filmde, bir balerin olan Dominika Egorova, Rus istihbarat servisinin okulu “Sparrow School”a seçilir. Vücudunu silah olarak kullanması için zorlanılan Egorova’nın ilk hedefi her iki ülkenin de güvenliğini tehdit eden bir CIA ajanıdır.

2 Mart 2018’de Amerika’da vizyona girmesi beklenen filmin Türkiye vizyon tarihi henüz belli değil.

Filme dair ilk fragmanı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beğendiniz mi? Oylayın:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.