Skype indir, Skype aç, Skype yükle

  • 0 paylaşım
  • 59 OKUNMA

Skype [skayp yada sıkayp olarak okunur], İsviçre merkezli Skype Limited firması tarafından kurulan ve önce eBay ardından Microsoft tarafından satın alınan anlık ileti, voip telefon ve görüntülü görüşme hizmeti sağlayıcısıdır. Tüm işletim sistemleri ve mobil sistemler için uygulamaları mevcuttur. Microsoft’un MSN Messenger hizmetini sonlandırması ve kullanıcıları Skype’a taşımasıyla desktop tarafında 1 numaralı anlık iletişim programı olmuştur.

Skype indir

Skype hemen hemen tüm masaüstü bilgisayarları, akıllı telefonları ve tabletleri desteklemektedir. Milyonlarca aktif kullanıcısı olan Skype’ı deneyimlemek için cihazınıza uygun sürümü aşağıdan edinebilirsiniz:

Windows sürümü: https://goo.gl/WprfjZ

Mac OS sürümü: https://goo.gl/dyVUtv

Linux sürümü: https://goo.gl/1edcSs

Android sürümü: https://goo.gl/TxsyEZ

iPhone sürümü: https://goo.gl/8G1yai

iPod Touch sürümü: https://goo.gl/5SRGxr

Windows Phone sürümü: https://goo.gl/pTc3WX

iPad Sürümü: https://goo.gl/w1Uze4

Android tablet sürümü: https://goo.gl/THhbnk

Kindle Fire sürümü: https://goo.gl/qDvqDv

Windows tablet sürümü: https://goo.gl/48RN1Q

 

Skype Aç

Skype açmak ve üyelik oluşturmak için site adresini ziyaret edebilirsiniz. Skype üyesi olmak için cep telefonu numarasına ihtiyacınız var. Cep telefonunuz yoksa Skype üyesi olmak için mail adresinizi kullanabilirsiniz.

Mail ile üye olma: https://goo.gl/GwnGJP

Cep telefonu ile üye olma: https://goo.gl/2Gt2Er

Skype yükle

Skype programının cihazınıza uygun olan versiyonunu indirdikten sonra çalıştırmanız yeterlidir. Cihazınıza göre 3-4 adımdan sonra program otomatik olarak yüklenecektir. Eğer Skype hesabınız varsa son adımda giriş yapabilirsiniz, yoksa yukarıdaki bir üst adımda hesap oluşturabilirsiniz.

 

Beğendiniz mi? Oylayın:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.