MSN Kaydol Rehberi – Ücretsiz Hızlı MSN

Ücretsiz MSN hesabı açmak çok kolay. En büyük yazılım şirketlerinden birisi olan Microsoft’un ücretsiz mail hizmeti MSN için kayıt olmak için birkaç adım yeterli. Şimdi MSN kaydol

MSN kaydolmak için aşağıdaki adımları takip ediniz:

1- Microsoft MSN sayfasına gidin: https://goo.gl/ilALVR

msn kaydol

2- Bilgileri eksiksiz doldurun. (Telefon numarasına da ihtiyacınız var unutmayın)

3- Hesap oluştur tuşuna tıklayın. Şifrenizi sembollerden ve harf rakam kombinasyonlarından oluşturmayı unutmayın.

 

MSN Hakkında Detaylar:

Microsoft tarafından piyasaya sürülen MSN açmak ve Hotmail açmak ücretsizdir. Windows Live Messenger olarak kurulan MSN daha sonra MSN Messenger olarak hizmete devam etti. Daha Sonra sadece MSN olarak anılmaya başladı. Skype’ın Microsoft tarafından satın alınmasından sonra MSN hizmetine son verildi ve yayına Skype olarak devam etmeye başladı. Tüm MSN hesapları Skype hesaplarına transfer edildi.

Hotmail, Sabeer Bhatia ile Jack Smith tarafından 1995 yılında kuruldu ve hızla popülerleşmeye başladı. İsmini HTML kodlama dilinden ve Hot (Taze) kelimelerinin türetilmesinden almaktadır. Hızlıca popülerleşen Hotmail daha sonra Microsoft tarafından satın alındı ve Microsoft Hotmail olarak hizmet vermeye başladı. Daha sona Live.com adıyla da hizmete devam eden Hotmail yakın zamanda Outlook olarak hizmet vermeye başladı ve şu anda Outlook ismi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Daha önce uzantı olarak msn.com, hotmail.com, hotmail.com.tr, outlook.com, outlook.com.tr uzantıları ile mail alınabiliyordu. Şu anda ise msn.com uzantısı ile mail almak maalesef mümkün değil. Fakat eski hesap sahipleri kullanmaya sorunsuz devam edebilirler.

Yorum Ekle
0 Cevap(lar)

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz privacy policy and terms of service.