Ne Kadar Kezbansın?

Testler No Comments »

Evet yanlış görmedin, bu bir kezban ölçer testi. Zaman zaman hepimizin olduğu ama bazılarının olmayı hiç bırakmadıkları şu tipler.

 

 

 

Hangi “Friends” karakterisin?

Diziler, Testler No Comments »

Arkadaşlığı en güzel anlatan dizilerden “Friends” 1994’te girdi hayatımıza. Daha o zamanlar doğmamış olanlarımız bile hala bu diziyi sevebiliyorsa bu başarı göz ardı edilemez.

6 tane birbirinden tamamen farklı özelliklerdeki bu insanların arkadaşlıkları, aşkları bizi çok etkiledi şüphesiz. Her cümlede kahkahalara boğulduğumuz bu 10 sezonluk komedi dizisinde, hangi karaktere yakın olduğunu düşündün mü? İşte, cevabını aşağıdaki butona tıklayarak çözeceğin testte bulabilirsin.

 

 

Hangi “How I Met Your Mother” karakterisin?

Diziler, Testler No Comments »

“How I Met Your Mother” aşkı, dostluğu mizahıyla bize en güzel öğreten dizilerden. Karakterlerinin ise hepsi kendine has tiplemeler. Yeri geldi onlarla ağladık yeri geldi kahkahalara boğulduk. Ama en çok, bizi güldürmeyi başaran bu komedi dizisinde acaba sen hangi karaktersin? Bu 5 muhteşem arkadaştan en çok hangisine benzediğini bulmak için aşağıdaki testimizi çözebilirsin.

Haydi başla!

 

Testi çözen kişi sayısı: 8258

Hayatın bir film olsa türü ne olurdu?

Testler No Comments »

Hepimiz film izlemeyi seviyoruz. Bazen dram, bazen aksiyon bazense aşk… Peki hiç merak ettin mi, eğer hayatın bir film olsaydı türü ne olurdu?

 

Bu testle sorunun cevabını bulabilirsin. Hadi başla!

 


Copyright © 2007 tvmag. All rights reserved.