Wonder Woman Gal Gadot ve Bradley Cooper aynı filmde!

  • 0 paylaşım
  • 30 OKUNMA

Wonder Woman filmiyle iyi bir çıkış yakalayan İsrailli aktris Gal Gadot, Bradley Cooper ile aynı filmde yer alacak.

Son olarak 2014’te izlediğimiz White God’da senaristlik, yönetmenlik ve oyunculuk yapan Macar yönetmen Kornél Mundruczó tarafından çekilecek filmin adı, Deeper. Filmin senaryosu ise Aralık ayında izleme fırsatı bulacağımız Netflix yapımı Bright’ın senaristi Max Landis‘e ait.

Addictive Pictures, Phantom Four ve MGM ortak yapımı film, geçen sene başrole Bradley Cooper’ı alarak dikkatleri çekmişti. Şimdi kadroya dahil olacağı konuşulan Wonder Woman’a hayat veren aktris Gal Gadot’la birlikte yeniden konu oldu.

Bradley Cooper filmdeki rolünde, gözden düşmüş eski bir astronot olarak, yeni keşfedilmiş ve dünyadaki en derin nokta olduğuna inanılan yere dalış yapar. Orada, gizemli güçlerle karşılaşan astronot, kendini beklenmedik şekilde hem fiziksel hem psikolojik bir çatışmanın ve keşfin içinde bulur.

Gal Gadot’ın ise filmde nasıl bir rol alacağı henüz belli değilken, başarılı oyuncuyu bu Kasım ayında Diana Prince/ Wonder Woman rolüyle Adalet Birliği (Justice League) filminde Ben Affleck ile başrolü paylaşırken seyir fırsatı bulacağız.

Beğendiniz mi? Oylayın:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.