Michelle Rodriguez, yeniden “Hızlı ve Öfkeli” serisinde!

  • 0 paylaşım
  • 46 OKUNMA

Film ve dizi yapımlarında asi havasıyla büyüleyen Lost‘un Ana Lucia’sı latin güzel Michelle Rodriguez, Fast and Furious (Hızlı ve Öfkeli) serisine devam ediyor. Amerikalı aktris “Vin Diesel muhtemelen beni ikna edecek” açıklamasında bulundu.

Sekiz ayrı filmden oluşan aksiyonu bol yapımın beş ayrı halkasında da yer alan Michelle Rodriguez’in, yeni filmde olup olamayacağı uzun süre netleşmemişti. Güzel oyuncu karışıklığa son vererek, seriye devam edeceğini belirtti. 39 yaşındaki Rodriguez, sosyal medya hesabından “Hızlı ve Öfkeli 8, dijital olarak bugünden itibaren piyasaya sürüldü. Umarım serinin bir sonraki filminde kadınlara daha çok yer vermeyi düşünürler. Yoksa bu seriye veda etmem gerekebilir” yazarak, şaşırtan ve sevenlerini üzen bir ifadeye yer vermişti.

Ancak daha sonra, filmde sevgilisini oynadığı Dom karakterini canlandıran Vin Diesel için, “Muhtemelen Vin Diesel, beni bir şekilde ikna edecektir. Bazı şartların gerçekleşmemesini kabul edemem. Fakat Vin de ayrılmamı istemiyor. O istediğini almayı başaracak biri, beni de ikna edecektir” sözleriyle The Hollywood Reporter‘a verdiği röportajında yeşil ışık yaktı.

Bir başka başarılı aktris Helen Mirren da, Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filminde yer almaktan memnun olacağını dile getirdi. Araba yarışmalarıyla heyecanı dorukta tutan yapım için, “Serinin devam filminde yer almak isterim, ancak bu defa ben de kullanacağım” şeklinde Entertainment Weekly‘ye açıklamalarda bulundu.

Beğendiniz mi? Oylayın:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.