MSN Kaydolma Rehberi

  • 40 paylaşım
  • 1.133 OKUNMA

Ücretsiz MSN hesabı açmak çok kolay. En büyük yazılım şirketlerinden birisi olan Microsoft’un ücretsiz mail hizmeti MSN için kayıt olmak için birkaç adım yeterli. Şimdi MSN kaydol

Etiketler: MSN kaydol, MSN aç, MSN kur, MSN giriş yap

MSN KaydolMSN kaydolmak için aşağıdaki adımları takip ediniz:

1- Microsoft MSN sayfasına gidin: 

msn kaydol

2- Bilgileri eksiksiz doldurun. (Telefon numarasına da ihtiyacınız var unutmayın)

3- Hesap oluştur tuşuna tıklayın. Şifrenizi sembollerden ve harf rakam kombinasyonlarından oluşturmayı unutmayın.

MSN KurMSN Hakkında Detaylar:

Microsoft tarafından piyasaya sürülen MSN açmak ve Hotmail açmak ücretsizdir. Windows Live Messenger olarak kurulan MSN daha sonra MSN Messenger olarak hizmete devam etti. Daha Sonra sadece MSN olarak anılmaya başladı. Skype’ın Microsoft tarafından satın alınmasından sonra MSN hizmetine son verildi ve yayına Skype olarak devam etmeye başladı. Tüm MSN hesapları Skype hesaplarına transfer edildi.

MSN AçHotmail, Sabeer Bhatia ile Jack Smith tarafından 1995 yılında kuruldu ve hızla popülerleşmeye başladı. İsmini HTML kodlama dilinden ve Hot (Taze) kelimelerinin türetilmesinden almaktadır. Hızlıca popülerleşen Hotmail daha sonra Microsoft tarafından satın alındı ve Microsoft Hotmail olarak hizmet vermeye başladı. Daha sona Live.com adıyla da hizmete devam eden Hotmail yakın zamanda Outlook olarak hizmet vermeye başladı ve şu anda Outlook ismi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Daha önce uzantı olarak msn.com, hotmail.com, hotmail.com.tr, outlook.com, outlook.com.tr uzantıları ile mail alınabiliyordu. Şu anda ise msn.com uzantısı ile mail almak maalesef mümkün değil. Fakat eski hesap sahipleri kullanmaya sorunsuz devam edebilirler.

MSN Giriş

MSN, Hotmail, MSN Messenger; California/ABD merkezli Microsoft Corp. şirketinin tescilli ürünleridir.

Beğen
Beğen Muhteşem Hahaha İnanılmaz Üzgün Kızgın
11
Beğendiniz mi? Oylayın:
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (10 oy, ortalama: 5 üzerinden 4,40)
Loading...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

erturul yilmaz Ağustos 5, 2017

niye açılmıyor