Tomas Alfredson’ın The Snowman’inden yeni fragman!

  • 0 paylaşım
  • 34 OKUNMA

Norveçli polisiye yazarı Jo Nesbø,’nün 2007’de yayınlanan aynı adlı kitabından uyarlanan film The Snowman‘den ikinci fragman geldi.

Çekimleri Norveç’te yapılan suç ve korku türündeki film, verdiği hisle Amerikan yapımı Fargo dizisine oldukça benzetilmekte. Yayınlanan ilk fragmanla meraklı bakışları üzerine toplayan ve kaliteli bir yapım izleyeceğiz beklentisini oluşturan film için, uzun süre boyunca Martin Scorsese‘in filme alacağı konuşuldu. Ancak film, yine benzer türlerdeki filmleriyle adını duyduğumuz İsveçli yönetmen Tomas Alfredson‘ın yönetmenliğine verildi.

İngiltere, İsveç ve Amerika ortak yapımı filmin senaryosunda Hossein Ameni ve Peter Straughan gibi isimlerin de imzası var. Başrollerde ise X-Men serisinin süper kahramanı Alman aktör Michael Fassbender‘in yanı sıra Rebecca Ferguson, Toby Jones, J.K. Simmons, Val Kilmer, Chloë Sevigny, James D’Arcy ve Charlotte Gainsbourg gibi tecrübeli oyuncular yer alıyor.

Dedektif Harry Hole’un esrarengiz bir ortadan kaybolma olayını açıklığa kavuşturma macerasını anlatan film, ilk önce bazı Avrupa ülkelerinde 12 Ekim’de gösterim fırsatı bulurken, Türkiye’de ise 3 Kasım‘da vizyonda olacak.

Beğendiniz mi? Oylayın:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.