Woody Allen, yeni filminde yıldızları bir araya getiriyor!

  • 0 paylaşım
  • 37 OKUNMA

Woody Allen, yıldızlar geçidi niteliğindeki yeni filmiyle beyaz perdeye hazırlanıyor.

Annie Hall, Vicky Cristina Barcelona, Manhattan, Midnight in Paris ve son olarak başrollerini Kristen Stewart ve Jesse Eisenberg‘ün paylaştığı Cafe Society filmlerinin yönetmeni Woody Allen’dan yeni bir film geliyor. İnsanın iç dünyasına uzanan filmleriyle ün kazanmış Allen’ın yeni projesi adeta yıldızlar geçidi gibi.

Adı ve konusu büyük titizlikle saklanan, Amazon Studios yapımı filmde pop yıldızı Selena Gomez, yeni kuşağın isimlerinden Timothée Chalamet ve kız kardeşi Dakota Fanning gibi başarısıyla adından sıkça bahsettiren Elle Fanning gibi isimlerin yer alacağı öğrenildi. Yeni kuşak oyuncuların yanı sıra kadroda, Jude Law, Diego Luna, Liev Schreiber, Rebecca Hall, Kelly Rohrbach, Annaleigh Ashford, Cherry Jones ve Will Rogers gibi tecrübeli kişiliklerin de yapımda rol alacakları açıklandı.

Allen’ın, 22 Aralık’ta Türkiyede vizyona girecek filmi Wonder Wheel‘da (Dönme Dolap) ise Justin Timberlake ve Kate Winslet ikilisi oynuyor. Yazarlığını ve yönetmenliğini Woody Allen’ın yaptığı filmde ayrıca, Juno Temple, Max Casella, Debi Mazar, Jim Belushi ve Geneva Carr gibi isimleri de beyaz perdede izleyeceğiz.

Beğendiniz mi? Oylayın:
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.